facebook
novus health healthcare mental h

Vaimse tervise kuu

Igal aastal kogeb rohkem kui üks viiest meist mingit tüüpi vaimse tervise probleeme. Seetõttu pole üllatav, et on vaja sellist üritust nagu vaimse tervise teadlikkuse kuu. See ühendab meid probleemidega, millega igal aastal silmitsi seisavad miljonid inimesed, ja pakub abi neile, kes seda kõige enam vajavad.

Kas tead kedagi, kellel on vaimse tervisega probleeme? Kas arst on teil selle diagnoosinud? Kui jah, siis on aeg kaasa lüüa, koguda raha ja levitada teadlikkust sellest, kuidas sellised asjad nagu ärevus ja depressioon inimeste elu mõjutavad.

Kuidas tähistada vaimse tervise teadlikkuse kuud?

Vaimne tervis on meie ühiskonnas oluline probleem, kuid see on ka asi, millega saame igaüks eraldi tegeleda. Hea uudis on see, et saad pingutades kaasa lüüa ja ulatada abikäe ümbritsevatele.

Lihtsaim viis vaimse tervise teadlikkuse kuul osalemiseks on laadida alla vaimse tervise kuu tööriistakomplekt. See ressurss pakub teile praktiliselt kõike, mida vajate enda ja teid ümbritsevate inimeste vaimse tervise parandamiseks. See sisaldab materjali, mis aitab teil oma tundeid omada, leida olukordades positiivseid külgi ja kõrvaldada mürgised mõjud teie elule. Samuti annab see teavet selle kohta, kuidas luua tervislikku rutiini, toetada teisi kogukonnas olevaid inimesi ja luua ühendust nendega, kes võivad olla isoleeritud.

Teine asi, mida saate teha, on vaimse tervise häbimärgistamise kohta rohkem teada saada. Nagu me arutasime, jõuavad teadlased üha enam seisukohale, et vaimse tervise seisundid on rangelt bioloogilised protsessid. Üksikud patsiendid ei vali oma terviseprobleeme. Seetõttu võiksite pöörduda viisil, mis tõstab selle olulise punkti esile.

Järgmisena võiksite end hellitada või teenida puhkust. Regulaarne tööelu võib olla raske. Kuid nädalaks päikese käes viibimine annab võimaluse akusid laadida ja uue hingamise saada.

Lõpuks saate osaleda üritustel ja jagada vaimse tervisega seotud teavet oma sõprade ja perega sotsiaalmeedias.

Siin on helgem ja tervem tulevik!

 

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema