facebook
writing magic systems feature

Rahvusvaheline Maagia Päev

Kas otsite veetlevat põhjust maailma saladuse ja maagia omaksvõtmiseks? Siis ärge vaadake kaugemale kui National Magic Day!

Alguses sai rahvusliku maagia päeva idee alguse sellest, mida nimetatakse “Houdini päevaks”. Esimene neist päevadest leidis aset 1927. aasta suvel, vähem kui aasta pärast kuulsa mustkunstniku surma, kelle järgi see nime sai. Tema naine andis sel päeval tema auks üle karika.

Rahvusvaheline maagiapäeva ajalugu

Harry Houdini on tõenäoliselt üks põhjusi, miks maagia tänapäeval nii populaarne on ja oma surma ajal oli ta Ameerika mustkunstnike ühingu kuulsaim liige. Houdini suri pärastlõunal 31. oktoobril 1926 USA-s Michigani osariigis Detroidis asuvas haiglas. See kuupäev tähendab, et 31. oktoober ei ole ainult rahvuslik mustkunstipäev ja Halloween, see on ka selle kuulsa mustkunstniku surma-aastapäev.

Ta sündis Ungaris Budapestis Ehrich Weissina ja muutis hiljem oma nime Harry Houdiniks. Ta oli kõige kuulsam oma põgenemiskunsti poolest, mis ulatus kettidest, köitest, käeraudadest ja sirgetest jopedest põgenemisest publiku kohal õhus rippudes kuni lukustatud, veega täidetud piimapurgist põgenemiseni. Ta läks nii kaugele, et kutsus igas külastatud linnas politseid, et teda vanglas ja käeraudades ohjeldada – enamasti otsiti ta kõigepealt läbi ribadega.
Kuidas tähistada rahvuslikku maagiapäeva

Rahvusliku maagia päeva nautimine peab olema täidetud salapära ja naudinguga. Vaadake neid tähistamise ideid või leidke oma maagilisi ja salapäraseid viise:
Osalege mustkunstinäitusel

Miski ei võida isiklikus elus toimuvat mustkunstietendust! Ja see on ideaalne päev, et nautida vaatamist, kuidas mustkunstnik sooritab oma illusioonide ja trikkide tegusid. Muidugi toimuvad mustkunstietendused kogu maailmas erinevatel aegadel, kuid üks levinumaid kohti igasuguse meelelahutuse, sealhulgas mustkunsti, leidmiseks on loomulikult Las Vegas.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema