Kellele on sotsiaalmeedia kalender mõeldud?

Sotsiaalmeedia sisukalendrist leiad koguni 272  Eesti ja ülemaailmset tähtpäeva, 12 sotsiaalmeedia tsitaati, 15 Eesti lipupäeva ning 19 eesti rahvakalendri tähtpäeva, mille abil saad sisu genereerida kasvõi aastajagu ette!

Asjatundjale

Soovid kõnetada oma kliente, pakkudes neile väärt sisu ja põnevaid postitusi? Kui sotsiaalmeedia haldamine pole Sinu põhitöö ning muude kohustuste kõrvalt on sageli keeruline leida särtsakaid ideid ja inspiratsiooni, siis „Sotsiaalmeedia sisukalender 2021“ on just see abimees, mida vajad! 

Kalendrist leiad nii põnevaid tähtpäevi, inspireerivaid tsitaate kui ka palju muud kasulikku, mis aitab luua silla Sinu brändi ja kogukonna vahele!

Eksperdile

Sotsiaalmeediahaid teavad, kui keeruline on iga päev lagedale tulla ägedate ja kaasahaaravate ideedega. Me kõik tahame luua oma kliendile parimat ja ägedaimat sotsiaalmeedia sisu, ent inspiratsioonipõud ei hüüa tulles! 

Selleks, et kirjutamiskrambist üle saada, olemegi loonud mõnusa abimehe, mis aitab sul keerulisel hetkel taas loomingulisuse käima lükata ja sule liuglema saada! 

Lauakalender

22 € +km (kuni 01.01.2021 soodushind -25%)

Stiilne ja silmatorkav lauakalender turundusinimestele, kes vajavad igapäevaselt inspiratsiooni uute sotsiaalmeediapostituste loomiseks. Sotsiaalmeedia sisukalender aitab kokku hoida aega ja ei lase kunagi ühelgi olulisel tähtpäeval ununeda.

Digikalender

19 € +km (kuni 01.01.2021 soodushind -25%)

Mugav ja kasutajasõbralik digikalender, mis on Sulle alati kättesaadav. Ideaalne lahendus kõigile turundusinimestele, kes otsivad uusi ja värskeid ideid sotsiaalmeediapostituste koostamiseks. Sotsiaalmeedia sisukalendriga hoiad kokku väärtuslikku aega. Tarneaeg puudub! Lihtsalt osta, lae alla ja hakka kasutama!

Laua- ja digikalender

34 € +km (kuni 01.01.2021 soodushind -25%)

Laua- ja digikalender koos on sobiv lahendus neile, kes soovivad kasutada kalendrit töölaual, aga ka igal pool mugavalt nutiseadmes kaasas kanda. Olulised tähtpäevad on Sul alati käepärast! 

Kodulehel olevat infot ei ole lubatud kasutada ega levitada selle lehe haldajalt luba küsimata.