Kellele on sotsiaalmeedia kalender mõeldud?

Sotsiaalmeedia sisukalendrist leiad koguni 272  Eesti ja ülemaailmset tähtpäeva, 12 sotsiaalmeedia tsitaati, 15 Eesti lipupäeva ning 19 eesti rahvakalendri tähtpäeva, mille abil saad sisu genereerida kasvõi aastajagu ette!

Asjatundjale

Soovid kõnetada oma kliente, pakkudes neile väärt sisu ja põnevaid postitusi? Kui sotsiaalmeedia haldamine pole Sinu põhitöö ning muude kohustuste kõrvalt on sageli keeruline leida särtsakaid ideid ja inspiratsiooni, siis „Sotsiaalmeedia sisukalender 2021“ on just see abimees, mida vajad! 

Kalendrist leiad nii põnevaid tähtpäevi, inspireerivaid tsitaate kui ka palju muud kasulikku, mis aitab luua silla Sinu brändi ja kogukonna vahele!

Eksperdile

Sotsiaalmeediahaid teavad, kui keeruline on iga päev lagedale tulla ägedate ja kaasahaaravate ideedega. Me kõik tahame luua oma kliendile parimat ja ägedaimat sotsiaalmeedia sisu, ent inspiratsioonipõud ei hüüa tulles! 

Selleks, et kirjutamiskrambist üle saada, olemegi loonud mõnusa abimehe, mis aitab sul keerulisel hetkel taas loomingulisuse käima lükata ja sule liuglema saada! 

Kodulehel olevat infot ei ole lubatud kasutada ega levitada selle lehe haldajalt luba küsimata.