facebook

Sotsiaalmeedia sisukalender ja turundaja kalendermärkmik

Sotsiaalmeedia sisukalendrist leiad üle 500 Eesti ja ülemaailmset tähtpäeva, 12 sotsiaalmeedia tsitaati ja boonuseks 36 näidispostitust ehk igas kuus näidispostitust, mille abil saad sisu genereerida kasvõi aastajagu ette! 

Turundaja kalendermärkmiku teeb eriliseks omapärane disain, 12 turundus- ja ettevõtlusalast infograafikut ja rohkelt kirjutamisruumi. Iga päev võrdub ühe lehekülje jagu ruumi kohtumiste ja ülesannete kirjapanekuks. 

Kellele eelkõige mõeldud?

Ettevõtjale

Soovid kõnetada oma kliente, pakkudes neile väärt sisu ja põnevaid postitusi? 

Kui sotsiaalmeedia haldamine pole Sinu põhitöö ning muude kohustuste kõrvalt on sageli keeruline leida särtsakaid ideid ja inspiratsiooni, siis „Sotsiaalmeedia sisukalender 2022“ on just see abimees, mida vajad! 

Kalendrist leiad nii põnevaid tähtpäevi, inspireerivaid tsitaate kui ka palju muud kasulikku, mis aitab luua silla Sinu brändi ja kogukonna vahele!

Turundajale

Sotsiaalmeediahaid teavad, kui keeruline on iga päev lagedale tulla ägedate ja kaasahaaravate ideedega. 

Me kõik tahame luua oma kliendile parimat ja ägedaimat sotsiaalmeedia sisu, ent inspiratsioonipõud ei hüüa tulles! 

Selleks, et kirjutamiskrambist üle saada, olemegi loonud mõnusa abimehe, mis aitab sul keerulisel hetkel taas loomingulisuse käima lükata ja sule liuglema saada! 

Assistendile

Kas oled oma kontori ja tiimi haldjas, kes organiseerib üritusi, saadab välja pühade tervitusi ja hoolitseb üldise töökohas valitseva meeleolu eest?

Maagiline ideekalender on justkui võluvits ka sinu käes! Kalender on pungil ideedest, kuidas lisada hallidesse argipäevadesse veidike särtsu- olgu see siis seelikupäev, töölaua ääres söömise päev või hoopis midagi muud veidrat või naljakat!

Võid kindel olla, et ideekalendriga ei unune enam ükski oluline tähtpäev.

 

Kodulehel olevat infot ei ole lubatud kasutada ega levitada selle lehe haldajalt luba küsimata.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema