facebook
Sale!

Digikalender ja sisuplaan

20,00

Sisuplaan, mis säästab Sinu aega, vaeva ja raha!
Sulle meeldib efektiivsus, tähtaegadest kinnipidamine, planeerimine, järjepidevus? Kasutad sisuplaani, ent ihkad tööriista, mis oleks senisest mugavam ja selgem?
Exceli sisuplaan on just see, mida otsid! Enam pole vabandusi, et ideed on otsas, formaadid on sassis, teemadest on tekkinud tapeet. Mugav pilvepõhine content plan koos 1006 tähtpäevadega aitab Sul olla organiseeritum, järjepidevam, fokuseeritum ja säästes seeläbi nii aega kui raha. Jaga mugavalt oma conten plaani klientide ja koostööpartneritega.

Lisaks kaasa DIGIKALENDER 2023

Digikalendri ja Exceli sisuplaan allalaadimise kiri saabub Sulle peale makse teostamist paari minuti jooksul. Vaata üle ka “Pakkumiste”/”Promotions” kaustad.

* Digitaalse infosisu (digikalendri+Exceli sisuplaani) tellimisel annate nõusoleku, et alates allalaadimise hetkest antud tootele tagastamisvõimalust ei ole. 

Sotsiaalmeedia sisuplaan (Content plan) Exceli formaadis + Digikalender 2023 (PDF) tööriistad.  

 • 2023 ideekalender ehk 2023 tähtpäeva. Kokku 1006 tähtpäeva Eestist ja maailmast.  JAANUAR 79 tähtpäeva; VEEBRUAR 76 tähtpäeva; MÄRTS 97 tähtpäeva jne.
 • Exceli ühel lehel 2023-2025 aasta kõik 365 päeva. Excelis 1002 rida!
 • Exceli tabel sisaldab hetkel 14 lehte (juhised, sisuplaan, 12 kuud eraldi lehtedel)
 • Eluaegne ligipääs – tähtpäevade kuukalendrid uuenevad jooksvalt)
 • SISUPLAANI tulbad jagunevad: kuupäev (2023-2025); nädalapäev; teema nt. kaasav, motiveeriv, fun fact jne; postituse tekst; hastägid; FB, IG, LI, TikTok; sisutüüp nt. reels, story, karusell jne; link/visuaal, märkmed.  TEEMAD JA SISUTÜÜPID on näidised ette antud, valiku saad mugavalt teostada rippmenüüst. Osta lae alla, muuda vajadusel endale sobivaks ja hakka kasutama kohe.
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema