facebook

V.I.P. KOGUKOND

Mis on VIP-kogukond ja kuidas olla selle liige?

Sotsiaalmeedia eesmärk on luua kogukonda, ühendada inimesi, kellel on sarnased eesmärgid ja ühised soovid.
Lõime VIP-kogukonna selleks, et liikuda ühiste eesmärkide suunas koos entusiastlike turundusgurudega, kellele meeldivad meie tooted ja kes meie arengule kaasa elavad.

Hüved, mis kogukonnaliikmele laienevad, täienevad jooksvalt, kuid esimesed lubadused on juba kirja pandud:

„Tundsin, et soovin rohkem anda, kui vaid korra aastas toodete müügi tõttu kokku puutuda.” Jane Helandi.

Hüved, mis sind VIP kogukonnaga liitudes ootavad täienevad jooksvalt, ent kohe kindlasti saad:

VIPiks saamine ei ole keeruline! Kogukonna liikmeks saad, kui ostad kõik 3 toodet korraga – Sotsiaalmeediku sisukalendri 2023Digikalendri 2023 ja Turundaja kalendermärkmiku. Või osta mis tahes tooted, kus ostukorv ületab 70 €.
Voilà, oledki sotsiaalmeedikute peres!

Online-kalendri mõte tekkis sellest, et praeguse formaadi juures on meil tähemärgipiirangud ja ei ole võimalik igat päeva täita kõikide oluliste tähtpäevadega, mida mõnel päeval on lausa kümne ringis. Nii hakkasimegi juba eelmisel hooajal senisele probleemile lahendust otsima. 

Täpseid tehnoloogiavalikuid alles testime, aga aasta lõpuks on sobiv leitud ning esialgu saavadki sellele ligi vaid VIP-kogukonna liikmed. 

Turundaja kalendermärkmikust leiab 12 turundusalast infograafikud, mis on saanud märkmiku kasutajate seas armastatud lisandväärtuseks. Infograafikud on üks kommunikatsiooni edastamise vorme ning võimalus lihtsustada mistahes info edastamist arusaadavamal viisil. Leiame igas kuus ühe teema, mis on turundusinimesele asendamatu abivahend. 

Kinnine FB-grupp on koht, kus elu hakkab keema – kõikide tähtpäevadega seotud infot, trende, infograafikuid ning kogukonda puudutavat infot jagame just seal.
Suhtleme, jagame kogemusi ning nippe sisuplaanide koostamise kohta.

Lauakalendri formaat tingib näidispostitustele piirangud, seetõttu neid iga kuu kohta vaid kolm ongi. Meil aga sulg jookseb ning oleme valmis oma kirjutisi sinuga jagama. Special näidispostitused lähevad kas soovijate vahel loosi või teeme üldiste tähtpäevade kohta lisaks 2 näidispostitust, mille lisame gruppi ja võid neid kasvõi üksühele endale napsata. 

Kogukonna tingimused ja ideed

Kui Sul on veel mõtteid, kuidas saaksime VIP-kogukonda väärtuslikumaks muuta, siis kirjuta julgelt:  ideed@sotsiaalmeediakalender.eu 

VIP-kogukonna tingimused kehtivad 1 aasta. Kui ostad algaval hooajal taas meie tooted, pikeneb liikmelisus automaatselt. 

Tule liitu VIP-kogukonnaga! (Väärtus 200 € kuus)

Liidame Sind VIP kogukonda oktoober 2022 teises pooles. 

Olen oma tiimiga olemas selleks, et aidata Sul sotsiaalmeedias õige sihtrühmani jõuda!

Koostöö

+372 53823380

Jane Helandi

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema