facebook
Sotsiaalmeediakalender 2023
turundaja kalendermarkmik

On 2019. aasta. Nii… järjekordne päev ja taas on vaja teha miljon postitust, asi on jäänud nagu ikka viimasele hetkele ja inspiratsiooni ei tule uksest ega aknast. Sisuplaanis laiutab täielik tühjus ja kust alustada, pole selge, sest parimad palad läksid käiku eelmisel nädalal ja kahte järjestikkust kassivideot ei kõlba ka postitada… kas tuleb tuttav ette?

Igaüks, kes on sisuloomega tegelenud, teab seda tunnet, kui tahaks teha maksimaalselt ägedat asja, aga inspiratsioonipõud hoiab Sind enda küüsis ega lase ideedel lennata.

Oleme ise selles olukorras olnud ning sellest edukalt välja tulnud ideekalendri abiga. Häid asju tuleb jagada – just selle pärast on sotsiaalmeedia sisukalender Sinu ees juba kolmandat hooaega järjest.

Kalendrist on saanud asendamatu tööriist sadade sotsiaalmeedikute laual, see on hoidnud kokku sadu väärtuslikke tööminuteid ja kümneid loomekriise. Ideekalendriga ei põrnitse enam keegi rüperaali ekraani nõutu pilguga, sest ideid voolab sisse nii uksest kui ka aknast.

Vaata galeriid 2023

Kalendri looja ja autor
jane helandi
Jane Helandi
Autor/tegevjuht
Kalendri tekstimeister
Emeli Hurt
Tekstimeister
Kalendri graafiline disainer
Marietta Bauman
Graafiline disainer

2023 jaanur koondasime oma turundusteenused sotsiaalmeediakalender.eu lehele ja nii tekkis nimi SOTSIAALMEEDIAAGENTUUR-JAH. Kuni 2022 lõpuni pakkusime turundusteenuseid aastast 2016 Projektiagentuur brändi alt. 

Tule liitu meie tiimiga!

Oma huvist anna märku ideed@sotsiaalmeediakalender.eu või helista 53823380

Saada vabasvormis motivatsioonikiri (miks just Sina) ja CV. 

Oled vabakutselisena või praktikandina alati oodatud: 

 1. Graafiline disainer
 2. Sisulooja
 3. Meta ja Google ads spetsialist
 4. Copywriter/reklaamtekstide kirjutaja
 5. Müügifunnelite looja/spetsialist
 6. Kodulehe haldaja / UX disainer 
 7. WordPressi arendaja 
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema