facebook

Kalendri sünnilugu

Kalendermärkmik 2023
turundaja kalendermarkmik

On 2019 aasta. Nii…järjekordne päev ja taas on vaja teha miljon postitust, asi on jäänud nagu ikka viimasele hetkele ja inspiratsiooni ei tule ei uksest ega aknast. Sisuplaanis laiutab täielik tühjus ja kust alustada pole selge, sest parimad palad läksid käiku eelmisel nädalal ja kahte järjestikust kassivideot ei kõlba ka postitada…tuleb tuttav ette?

Iga üks, kes on sisuloomega tegelenud teab seda tunnet, kui tahaks teha maksimaalselt ägedat asja, aga inspiratsioonipõud hoiab sind enda küüsis ning ei lase ideedel lennata.
Oleme ise selles olukorras olnud ning sellest edukalt välja tulnud ideekalendri abiga. Häid asju tuleb jagada- just selle pärast on sotsiaalmeedia sisukalender teie ees juba kolmandat hooaega järjest.

Kalendrist on saanud asendamatu tööriist sadadele sotsiaalmeedikute laual, see on hoidnud kokku sadu väärtuslikke tööminuteid ja kümneid loomekriise. Ideekalendriga ei põrnitse enam keegi rüperaali ekraani nõutu pilguga, sest ideid voolab sisse nii uksest kui ka aknast

Vaata galeriid 2022

Lühidalt meist

Meie tiim on nooruslik ja loominguline. Hoolime üksteisest ning oma klientidest, oma tegevustes me alati seame kliendi huvid esikohale. Rahulolevad kliendid on meie peamine prioriteet ja see ei ole lihtsalt lubadus.

Peame lugu elukestvast õppest ja arengust, et trendidega sammu pidada ning mugavustsoon ei kuulu meie töökultuuri. 

Arendame iga aasta oma tooteid paremaks, et need oleks tarbijale 100% kasulikud. 

Kalendri looja ja autor
Jane Helandi
Autor
Kalendri tekstimeister
Emeli Hurt
Tekstimeister
Kalendri graafiline disainer
Marietta Bauman
Graafiline disainer
Sotsiaalmeedia sisukalender autoriõigused kuuluvad Projektiagentuur OÜ-le ja kalendri sisu ja idee levitamine ilma autori loata on keelatud.
0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema