facebook

Tooted turundusentusiastidele

Sotsiaalmeedia ideekalendrist leiad ligi 1000 Eesti ja ülemaailmset tähtpäeva, 100 postituse idee infograafiku ja boonuseks 36 näidispostitust ehk igas kuus 3 näidispostitust, mille abil saad sisu genereerida kasvõi aastajagu ette! On ilmunud aastatel 2021, 2022 ja 2023.

Turundaja kalendermärkmiku teeb eriliseks omapärane disain, 12 turundus- ja ettevõtlusalast infograafikut ja rohkelt kirjutamisruumi. Iga päev võrdub ühe lehekülje jagu ruumi kohtumiste ja ülesannete kirjapanekuks. Esmatrükk 2021. 

UUS TOODE (2022) – MÄRKMEPLOKK on mõeldud neile, kes üldiselt pabermärkmikke ei eelista või tekib seal kirjutamiseks ruumipuudus. Kuid ka neile, kes aeg-ajalt soovivad mõne konkreetse projekti või kampaania detailid kompaktselt ja süstematiseeritult kirja panna, et kogu vajalik oleks olulisel hetkel silme ees. Peale projekti lõppu kogud soovi korral märkmelehed kokku või hävitad nagu ikka ebavajalikud paberid ära. Ilmus esimest korda 2022. aasta sügisel.  

Kellele meie tootekollektsioon on eelkõige mõeldud?

Ettevõtjale

Soovid kõnetada oma kliente, pakkudes neile väärt sisu ja põnevaid postitusi? 

Kui sotsiaalmeedia haldamine pole Sinu põhitöö ning muude kohustuste kõrvalt on sageli keeruline leida särtsakaid ideid ja inspiratsiooni, siis „Sotsiaalmeedia sisukalender 2023“ on just see tööriist, mida vajad! 

Kalendrist leiad nii põnevaid tähtpäevi, inspireerivaid tsitaate kui ka palju muud kasulikku, mis aitab luua silla Sinu brändi ja kogukonna vahele!

Turundajale

Sotsiaalmeediahaid teavad, kui keeruline on iga päev lagedale tulla ägedate ja kaasahaaravate ideedega

Me kõik tahame luua oma kliendile parimat ja ägedaimat sotsiaalmeedia sisu, ent inspiratsioonipõud ei hüüa tulles! 

Selleks, et kirjutamiskrambist üle saada, olemegi loonud ideekalendri, mis aitab sul keerulisel hetkel taas loomingulisuse käima lükata ja sule liuglema saada!

Assistendile

Kas oled oma kontori ja tiimi haldjas, kes organiseerib üritusi, saadab välja pühadetervitusi ja hoolitseb üldise töökohas valitseva meeleolu eest?

Kalender on pungil ideedest, kuidas lisada hallidesse argipäevadesse  särtsu– olgu see siis seelikupäev, töölaua ääres söömise päev, kaisukaruga tööle tulemise päev või hoopis midagi muud veidrat ja naljakat! Võta meeskonna vaimu ülal hoidmise ohjad enda kätte! Ja võid kindel olla, et ideekalendriga ei unune enam ükski oluline tähtpäev, et üllatada oma kolleege õigel päeval neid kõnetava teemaga.

Miks osta turundaja kalendermärmik?

✅ Päeva leht (365 päeva eraldi lehel) – iga päev algab uuelt lehelt, väärtuslikku kirjutamisruumi on piisavalt ka kõige tegusamale inimesele.

✅ Kuu eesmärkide lehed – lühiajalised eesmärgid, mis omakorda võid nädala ja päeva eesmärkideks jagada.

 Aasta eesmärkide leht – hea viis pikaajaliste eesmärkide kirjapanekuks.

✅ Tühjad märkmelehed – lase aur välja ja pane kõik mõtted kirja.

✅ 12 turundus- ja ettevõtlusteemalist infograafikut – olulised teemad on lihtsalt ja selgelt visualiseeritud.

✅ 12 Seth Godini tsitaati – selle ajastu parima turundusguru mõtteterad aitavad mõtestada turundust ja äri üldiselt.

turundaja kalendermarkmik

Miks osta sotsiaalmeediakalender?

Sotsiaalmeedia turundus võib olla üsna aeganõudev ja keeruline, kui Sul ei ole piisavalt ideid, millist sisu postitada.

Sotsiaalmeedias on suur osa inimestega suhtlemisel, pakkudes neile kaasahaaravat sisu, et seeläbi kasvatada oma jälgijaskonda ning parandada toote/teenuse müüki.

Sotsiaalmeedia sisukalendriga

-tead täpselt, mida ja millal postitada, et kaasata rohkem inimesi ja suurendada jälgijate arvu

-saad huvitavate ja meeleolukate postituste abil kaasata rohkem inimesi ja jõuad suurema sihtrühmani

on lihtne postitusi ette planeerida, kui tead, millest kirjutada

hoiad kokku aega ja saad rohkem tegeleda muude ülesannetega

-planeeri lihtsa vaevaga kasvõi terve aasta postitused!

sotsiaalmeediakalender 2023

Meie tooteid on usaldanud

salva

Mida kliendid meie toodetest arvavad?

Minu igapäeva tööülesannete hulka kuulub ürituste korraldamine ja sotsiaalmeedia sisu loomine ja juba aastaid on minu igakuiseks abimeheks sotsiaalmeedia sisukalender. Kalendrist leian alati mõne tähtpäeva, mis haakub minu sotsiaalmeedia konto sisuga. Nii on lihtne ammutada ideid terve aasta jagu. Samuti aitab kalender leida ideid vahvate ürituste korraldamiseks kolleegidele. Sotsiaalmeedia sisukalender on minu jaoks hea ja vajalik töövahend, seega usun, et sellest oleks rõõmu ka teistele. Olen kinkinud neid nii enda kolleegidele kui ka Instagrami kursuse õpilastele. Ikka selleks, et neil oleks värskeid ideid ja lihtsam sisu luua. Suur tänu, et oled loonud vajaliku, ilusa ja toreda sotsiaalmeedia sisukalendri, mis on leidnud kindla koha minu töölaual 😊
Rio-Steffi
Instagrami spetsialist
Veelkord tänud nii suurepäraste töövahendite tegemise eest! Lausa lust tööd teha! Head uut ettevõtlikku aastat! 🥳
Väga kaunid märkmikud, me väga täname kogu tiimiga! 😊
Luts Margret
Turundusassistent, Valio Eesti AS
Kaks eelnevat aastat on mul need kalendrid olemas olnud ja alati kui endal ideed otsas, saab kalendrist nii palju häid mõtteid. Lisaks ei unune kunagi ükski tähtsam päev ära.
Caroly Rohela
Instagrami spetsialist
Love it! Kindlasti soetan ka järgmise aasta oma. 😊
Ursel Šakirzjanova
Turundaja ja fotograaf
0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema