facebook

Digiturunduse teenused

Aitame sul kokku panna nii lühi- kui pikaajalised turundusplaanid ja selle ka ellu viia.

Usume, et turunduse ja kommunikatsiooni abil on võimalik vallutada kõrgeid tippe. Luues kõnetavat ja väärtuslikku sisu, oleme aidanud kümnetel klientidel oma nähtavust parandada ning luua uusi ja väärtuslikke kliendisuhteid. 

Valik digiturunduse teenuseid

Graafiline disain

Graafilise disaini trendid muutuvad pidevalt. Visuaalne identiteet ettevõtte logost kuni kodulehe sisulise ja vormilise ülesehituseni on tähtsam, kui ei iial varem.  Meie disainerid aitavad luua trendika lahenduse. 

Emailiturundus

Meiliturundus on üks efektiivsemaid kanaleid oma sihtrühmaga suhtlemiseks, kuidas luua head pealkirja, kui tihti kirju saata ja kuidas üldse emaililisti kasvatada, nendele küsimustele teame meie vastust. 

Sisuturundus

Sisuloome  – sisu on kuningas on kuulnud igaüks, aga kuidas luua artikleid meediasse, blogisid ja postitusi nii, et need tegelikult ka sinu sihtrühma lugema ja sellest rääkima paneks. Me puhume sinu tekstidele elu sisse. 

Reklaamtekstid

Reklaamtekst – Iga sõna loeb, kui see on paigutatud laused nii, et see päriselt ka tulemusi toob. Sõnadel suurem mõju, kui me arvata oskame. Ka copywritingu tehnikaid on väga palju, kuni AI lahendusteni välja. Unustage normaalsus, sest see on lihtsalt nii igav.  

Facebooki reklaam

Facebooki reklaam – Nii palju kui jõuab Meta oma süsteeme arendada, ei jaksa vist küll ükski inimene nende muutustega kaasas käija, kui see ei ole just inimene, kelle igapäevatöö see just ongi ja kui kõik see tehniline turundus ei ole sinu pärusmaa, siis tule meie kliendiks. 

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia – Igaüks kes on kasvõi kuu aega järjepidevalt oma kontole sisu loonud, teab et see on päris ajamahukas töö. Vahet ei ole, kas oled otsustanud agentuuri palgata ajanappuse või puudulike oskuste tõtt, meie ulatame suurima hea meelega abikäe.

Kui soovid terviklahendust oma turundusplaanide elluviimiseks?

Alustame alati olukorra kaardistamisest, peale seda kui oleme teie ettevõttega tutvust teinud, võtame järgmisena ette põhjaliku hetkeolukorra auditeerimise. Selgitame välja kliendisegmendid, kelleni jõuda soovime. Teostame konkurentsianalüüsi, paneme paika väärtuspakkumise, visiooni ja positsioneerigu turul. Lõpetuseks paneme paika strateegilised eesmärgid mida saavutada soovitakse ning aitame valida selleks sobilikud turunduskanalid.

Kui sul pole võimalust või soovi palgata oma tiimi täiskohaga turundusspetsialisti, oled ära proovinud kõikvõimalike freelancer’ite teenused, aga sellistest koostöödest on saanud ajavõidu asemel hoopis hulganisti uusi kohustusi? Tippagentuuri kliendiks sa isegi ei kvalifitseeru või pole selleks piisavalt eelarvet?

Kui vastasid kõikidele küsimustele JAH, siis ära heida meelt. Meie oleme keskendunud väike- ja keskmise suurusega Eesti organisatsioonidele ning võta meiega julgelt ühendust ehk saame just meie olla sinu ettevõtte pikaajaline turunduspartner. 

Meie kliendiks saada on lihtne: 

 1. Anna meile endast märku emaili või päringuvormi teel.
 2. Lepime kokku virtuaalse kohtumise, et kaardistada võimalikult täpselt üksteise ootused. 
 3. Paneme paika turundusstrateegia ja õiged taktikad – kindel siht ja selge plaan on edu alus! 
 4. Koostame konkurentsis püsiva hinnapakkumise.
 5. Määrame selged tähtajad ja tööde elluviimise eest vastutajad. 
 6. Alustame! 

Turundusaudit ja turundusplaani koostamine

Kui soovid oma turunduse täideviija olla ise, aga vajad abi plaanide koostamisel, strateegia ja taktikate valikul, siis tuleme ka selles sulle appi. Koostame 6 kuu plaani, kus eelnevalt oleme teinud põhjaliku turundusauditi. 

Turundusaudit –  see on tänaste tegevuste analüüs ja määratletud tegevused, mis aitaksid pikaajalisi eesmärke saavutada. Töötav strateegia tähendab pidevat analüüsimist ning muutustega kohandumist. Dünaamilisus ja valmisolek muutuda on siinkohal võtmesõnad.

tahtpaevad 2023
Sotsiaalmeedia müüdid vs reaalsus

Turundusplaani koostamine – turundusplaan on osa äriplaanist ja sellega tihedalt seotud dokument, mis kirjeldab organisatsiooni turunduse lähtekohti ja korraldamist. Loome koostöös sinuga töötava turundusplaani, mis reflekteerib brändi olemust ning loob lisaväärtust.

Mahukamate projektide puhul kaasame usaldusväärseid partnerid:

Oleme mikroagentuur ja kõiki spetsiifilisi ametikohti me pole loonud ja ise kõiki valdkonna spetsiifilisi detaile nii muutuvas valdkonnas ei ole võimalik 1-2 inimesel teada, sest projektipõhiselt on hoopiski mugavam kaasata oma valdkonna eksperdid ja seda olemegi teinud mitmeid aastaid ja paljude projektidega.

Oled valmis koostööd tegema?

0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema