facebook

Aitame sul kokku panna nii lühi- kui pikaajalised turundusplaanid ja need ka ellu viia

Usume, et turunduse ja kommunikatsiooni abil on võimalik vallutada kõrgeid tippe. Luues kõnetavat ja väärtuslikku sisu, oleme aidanud kümnetel klientidel oma nähtavust parandada ning luua uusi ja väärtuslikke kliendisuhteid.

Valik digiturunduse teenuseid

Graafiline disain

Graafilise disaini trendid muutuvad pidevalt. Visuaalne identiteet ettevõtte logost
kuni kodulehe sisulise ja vormilise ülesehituseni on tähtsam, kui ei iial varem. Meie disainerid loovad trendika lahenduse, mis toob sulle kliente ja müüki.

Emailiturundus

Meiliturundus on üks efektiivsemaid kanaleid oma sihtrühmaga suhtlemiseks ja müükide kasvatamiseks. Kirjutame pealkirjad, mis toovad häid avamisprotsente, kasvatame meililisti ja suurendame müüke.

Sisuturundus

Sisuloome. Ütlust “sisu on kuningas” on kuulnud igaüks. Kuidas aga luua põnevaid ja haaravaid artikleid, et parandada SEO tulemusi? Puhume sinu tekstidele elu sisse, nii et sinu sihtrühm loeb ja jagab neid edasi teistele.

Reklaamtekstid

Reklaamtekst – Iga sõna loeb, kui laused on paigutatud nii, et see päriselt ka tulemusi toob. Ka copywritingu tehnikaid on väga palju, kuni AI lahendusteni välja, aga AI ei oska veel nii häid loovlahendusi kirjutaga. Unustage normaalsus, sest see on lihtsalt nii igav. Iga sõna loeb, kui see on targalt valitud.

META reklaam

Facebooki reklaam. Hoiame end kõigi Meta reklaamide arengutega kursis, et sina seda tegema ei peaks. Loome strateegia ja paneme paika taktikad ning hoolitseme sinu Meta reklaamikontode eest järjepidevalt. Näitame reklaame neile, kellele vaja ja just siis, kui vaja.

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia – igaüks, kes on kasvõi kuu aega järjepidevalt oma kontole sisu
loonud, teab, et see on ajamahukas töö, mis nõuab spetsiifilisi teadmisi.
Võtame sul selle mure vähemaks ja hoolitseme sinu sotsiaalmeedia kontode eest. Sina dirigeerid, meie mängime.

Kui soovid terviklahendust oma turundusplaanide elluviimiseks!

Alustame alati olukorra kaardistamisest. Pärast seda, kui oleme sinu ettevõttega tutvust teinud, võtame järgmisena ette põhjaliku hetkeolukorra auditeerimise. Selgitame välja kliendisegmendid, kelleni jõuda soovitakse. Teostame konkurentsianalüüsi, paneme paika väärtuspakkumise, visiooni ja positsioneerigu turul. Lõpetuseks paneme paika strateegilised eesmärgid, mida saavutada soovitakse ning aitame valida selleks sobilikud turunduskanalid.

Kui sul pole võimalust või soovi palgata oma tiimi täiskohaga turundusspetsialisti, oled ära proovinud kõikvõimalike freelancer’ite teenused, aga sellistest koostöödest on saanud ajavõidu asemel hoopis hulganisti uusi kohustusi? Tippagentuuri kliendiks sa isegi ei kvalifitseeru või pole selleks piisavalt eelarvet?

Kui vastasid kõikidele küsimustele JAH, siis ära heida meelt. Meie oleme keskendunud väike- ja keskmise suurusega Eesti organisatsioonidele ning võta meiega julgelt ühendust ehk saame just meie olla sinu ettevõtte pikaajaline turunduspartner.

Meie kliendiks saada on lihtne: 

 1. Anna meile endast märku emaili või päringuvormi teel.
 2. Lepime kokku virtuaalse kohtumise, et kaardistada võimalikult täpselt sinu organisatsiooni ootused. Testime vastastikkust  sobivust! 
 3. Paneme paika turundusstrateegia ja õiged taktikad – kindel siht ja selge plaan on edu alus! 
 4. Koostame konkurentsis püsiva hinnapakkumise.
 5. Määrame selged tähtajad ja tööde elluviimise eest vastutajad. 
 6. Alustame!

Mahukamate projektide puhul kaasame usaldusväärsed partnerid!

Oleme mikroagentuur ja kõiki spetsiifilisi ametikohti me pole loonud ja ise kõiki valdkonna spetsiifilisi detaile nii muutuvas valdkonnas ei ole võimalik 1-2 inimesel teada, sest projektipõhiselt on hoopiski mugavam kaasata oma valdkonna eksperdid ja seda olemegi teinud mitmeid aastaid ja paljude projektidega. Meie klientide jaoks on siiani olnud oluline, et asjad on hästi tehtud, kuivõrd see, kes seda ülesannet ainuisikuliselt teostab. 

Meie koostöö klapib ja sellel on hea tulemus, kui…

Kui vastasid, JaH, siis ootame sind ühendust võtma. 

Instagrami trendid 2023
Oled valmis meiga koostööd tegema?
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema
  Scroll to Top