facebook
sotsiaalmeedia ideekalender

Miks eelistada sotsiaalmeedia ideekalendrit tehisintellektile?

Sotsiaalmeedia ideekalender on hea abiline igale turundusvaldkonnas tegutsevale inimesele, et kiiremini, paremini ja veelgi efektiivsemalt enda sotsiaalmeedia sisu luua. Nüüd, aga aitab sisuloojaid nende igapäevatöös ka tehisintellekt, kes tõttab appi mitmesuguste sisuideedega, kirjutab valmis tekste postituste jaoks ja loob ka visuaale. Miks siis ikkagi eelistada sotsiaalmeedia kalendrit ja kuidas see turundajale kasulikumaks osutub kui tehisintellekt?

Unikaalsed ideed

Sotsiaalmeedia ideekalender sisaldab endas lisaks paljudele teistele boonustele ka 24 näidispostitust, mis on loodud loovkirjutaja poolt ideest teostuseni. Saad olla kindel, et tegu on põhjalikult läbimõeldud sisuga, mis on suunatud just Eesti turule. Ideekalendri näidispostitused annavad üleüldiselt hea põhja, millest luua vastava brändi jaoks unikaalset sisu, hoides kokku oma väärtuslikku aega. Näidispostitusi saab sisulooja ka täitsa üks ühele kasutada ja enda valdkonna põhjal veidi kohendada. Lisaks sisaldab ideekalender ka kõiki olulisi tähtpäevi, et need ilusti meeles püsiksid.    

Eksklusiivne tööriist

Ideekalendrit kasutades eristud teistest sisuloojatest, sest sellele tööriistale igaüks ligi ei pääse.  Lisaks sellele muudab kalendri sisu eksklusiivseks see, et oleme läbi aastate võtnud arvesse oma klientide tagasisidet ning seetõttu on tööriist aina kasutajasõbralikum ja mõeldud just spetsiaalselt turundajatele. Tehisintellekti loodud sisus aga kindel olla ei saa, kuna tekstid võivad kasutajatel korduma hakata ja need pole niivõrd unikaalsed. Samuti saavad oma ala asjatundjad kaugelt aru, et tegu on tehisintellekti loodud sisuga.

Läbinud keelelise kontrolli

Kogu ideekalendri sisu on keeleliselt toimetajate poolt mitu korda üle kontrollitud ning sellepärast muret tundma ei pea. Tehisintellekti kasutades peab olema aga väga tähelepanelik, sest kirja- ja sõnastusvead on oluliselt kergemad tulema. Algkeeleks on tehisintellektil siiski inglise keel ning seetõttu läheb veel kaua aega, kuni ta suudab eesti keeles luua grammatiliselt korrektset sisu, kui üldse. 

Kolm erinevat ideekalendri formaati

Kui tehisintellekt loob sisu ainult digitaalselt, siis meie teeme seda ka paberil ning seetõttu sobib ideekalender igas vanuses sisuloojale. Ideekalendri leiad kolmes formaadis: lauakalender, digikalender ja elektrooniliselt täidetav kalender. Vali lauakalender, et saaksid vajadusel ideid ka sel ajal, kui oled arvutist või telefonist eemal. Me ju kõik teame – sotsiaalmeedia sisuloojana veedame palju aega telefoni või arvuti ekraanide taga ning mõnus vaheldus on ammutada ideid mujalt kui ekraanilt. Digikalender ja elektrooniliselt täidetav kalendersobivad neile, kes planeerivad sisu digitaalselt – mugav ning kiire kasutada! Vali endale sobiv ja ära enam ideede pärast muretse!

Kokkuvõtteks

Kokkuvõtteks saab öelda, et tehisintellekt ei asenda mitte kunagi päris inimest ja päris inimese ideid. Professionaalid näevad tehisintellekti sisu läbi, ideed ja tekstid hakkavad korduma ja keelelise poole pealt ei saa samuti AI-le toetuda. Sotsiaalmeedia ideekalender on sisuloojale abiks nii ideede genereerimisel kui ka postituste kirjutamisel just näidispostituste näol. Kui sa soovid lisaks ideekalendrile ka terviklahendust oma turundusplaanide elluviimiseks, siis soovitame sulle meie turundusteenuseid.

Vaata meie viimast blogi, kus anname ideid mida aastal 2024 tähtpäevadest kirjutada.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema
    Scroll to Top