facebook
BeReal

Sotsiaalmeediakanal – It’s time to BeReal!     

Minu hommiku rutiin: ärkan kell 4 hommikul rõõmsa ja värskena, käin jääkülma duši all, toitun õhust ja armastusest, teen trenni, panen püsti miljoniäri veel enne kella 6 hommikul, olen ilus nagu äsja merevahust sündinud Veenus.
Kuidas sinuga on, kas sellist sisu nähes tahaks karjuda BE REAL!?
Sa pole üksi, meil kõigil on kõrini super tuunitud ja ilmselgelt võltsist sisust! 
Siirus ja ausus on hinnas olnud juba mõnda aega nii Instagramis kui ka TikTokis, ent isegi, kui pildid pole photoshopist läbi käinud, teeme valiku siiski kõige õnnestunuma kaadri kasuks. BeReal napsab sinult ka selle võimaluse ning sunnib olema maksimaalselt autentne.

BeReal? Millega täpsemalt tegu?

BeReal on fotode jagamise platvorm, mis kutsub kasutajaid postitama ühe filtreerimata foto päevas. Iga päev juhuslikul hetkel saad sina ja su sõbrad teate “It’s time to BeReal.
Sellest hetkest on sul kaks minutit aega, et jäädvustada see, mida sa parasjagu teed ning jäädvustust oma sõpradega jagada. Kui kaks minutit on möödas, saad endiselt pilti teha, kuid see kuvatakse märkega “hiline postitus”. Sa ei saa vaadata oma sõprade postitusi enne, kui oled ise postitanud.

Kaks minutit on lühike aeg millegi kureerimiseks või isegi end kaamera ees sättimiseks, nii et enamik inimesi postitab naljakaid ja ebamugavaid fotosid, püüdes end pildile elu näiliselt kõige igavamatel ja olmelisematel hetkedel.

Miks ma ei võiks seda sisu lihtsalt Instagrami postitada?

6 ainulaadset BeReal elementi

 • Kahe kaamera võtterežiim: BeReal aktiveerib üheaegselt esi- ja tagakaamera pildistamiseks. Ehk siis jäädvustad üheaegselt selfie ja pildi ümbritsevast. Selfikaamera on väike ja alguses näed ainult tagakaamera vaadet. Saad teha nii palju võtteid, kui soovid, kuid postitamiseks pead valima vaid ühe. Kuna platvormil on taimer, lisandub surve fotosessiooni lõpetamiseks ja kiireks postitamiseks.
 • Mälestused: BeReali postitused eemaldatakse ajajoonelt, kui jäädvustad uue BeReali hetke. Kui soovid vaadata oma vanu BeReale, võid minna jaotisse Memories. Sellele pääsed juurde oma profiililehelt. See näitab kõigi sinu BeReali jäädvustuste kalendrit. Mälestused on nähtavad ainult sulle ja väljaspool rakendust pole võimalik neid jagada. Siiski saad igale fotol klõpsata ja seda eraldi jagada. Samuti on võimalik selle funktsiooni välja lülitada, kui eelistad, et BeReal kustutaks kõik fotod ja ei salvestaks neid mälestustena. Iga pilt kustutatakse jäädavalt. Kui tahad siiski, et mälestused säiliks, siis aasta lõpus on sul võimalus luua kõigist oma BeReali mälestustest video.
 • RealMojis: RealMoji on emotikon, mis kasutab klassikaliste reaktsiooninuppude asemel sinu nägu. Saad aktiveerida RealMoji, puudutades ekraani või klõpsates emotikonupule. See avab RealMoji vaate, kus saad valida oma reaktsiooni ja seejärel järgida ekraanil kuvatavaid juhiseid selfie tegemiseks.
 • Discovery: BeRealil on vahekaart Discovery, mis võimaldab vaadata avalikult postitatud fotosid. Pärast pildistamist saad muuta selle nähtavaks avalikkusele või ainult sõpradele. Kui sulle meeldib sotsiaalmeedias uute inimestega kohtuda, on vahekaart Discovery suurepärane viis alustamiseks. Võid klõpsata kasutajale ja sulle kuvatakse valik “Lisa sõbraks”.
 • Juhuslik teade: BeReali määrav funktsioon on sünkroonitud juhuslik teade. Nagu ikka selliste asjade puhul, tuleb selline teade sageli kõige ootamatumal hetkel. Kuigi see võib olla häiriv, harjud sellega kiiresti.
 • 0 jälgijat: Erinevalt teistest sotsiaalmeedia kanalitest ei saa sul BeRealisis jälgijaid olla. Saad lisada nii palju sõpru, kui soovid, kuid nad peavad sinu postituse vaatamiseks postitama ise BeReali hetke. Selles rakenduses ei ole võimalik viraalselt kuulus olla, isegi kui muudad oma BeReali hetked avalikuks.

Kas sina oled platvormil juba aktiivne või tekitas selle blogi lugemine kiiremas korras soovi BeReali proovida? Mine julgelt katsetama, sest rakendus kogub aina enam populaarsust!

0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema
  Scroll to Top